O nás

Objavujte s nami

Slovensko je skrytým pokladom v srdci Európy. Najlepší spôsob, ako túto prekrásnu krajinu spoznať, je s pomocou skúseného domáceho sprievodcu, ktorý miluje svoju krajinu, je preňho domovom a dokáže vám sprostredkovať krásy Slovenska, jeho históriu a kultúru.

V našej cestovnej kancelárii dávame dôraz nielen na autentický zážitok, ale aj na vysokú úroveň poskytovaných služieb tak, aby sme uspokojili všetky vaše očakávania. K našim špecialitám patrí prehliadka Bratislavy vláčikom. Dovoľte nám, aby sme vám pomohli objaviť Slovensko, krajinu, ktorá vás očarí a do ktorej sa budete radi vracať.

 

Náš tím

Za nami stojí nielen 17 rokov práce v cestovnom ruchu, ale aj tím ľudí, pre ktorých je sprevádzanie nielen prácou, ale aj potešením. Profesionalita a nadšenie sú pre nás samozrejmosťou. Naším prvoradým cieľom je poskytovanie kvalitných služieb na úrovni 21. storočia. K inovatívnemu prístupu a výsledkom nás motivujú dobré profesionálne aj osobné vzťahy s našimi klientmi a dlhodobá spolupráca.

 

Spoľahlivosť

Z našej strany môžete počítať s osobným prístupom. Výraz „nedá sa“ u nás neexistuje. Sme pripravení riešiť akúkoľvek neočakávanú situáciu. Sme dôveryhodným partnerom, ktorý ponúka to najlepšie zo služieb v turizme.

 

Klient na prvom mieste

Náš tím je vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni – rovnako ako sú vám k dispozícii vaši priatelia, či rodina. Toto je hlavným kľúčom k vašej spokojnosti a pocitu pohody. Preto urobte zo svojho pobytu na Slovensku nezabudnuteľný zážitok. Radi vám ho na mieru pripravíme tak, aby ste si mohli váš pobyt naplno vychutnať a nemuseli ste strácať čas organizovaním cesty. Poskytujeme obhliadky Bratislavy a okolia a prehliadku prispôsobujeme požiadavkám klienta.